Zabezpečovací a kamerové systémy

 CCTV

Kamerové systémy CCTV (Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) slouží k monitorování prostor pomocí kamer. U systémů vybavených záznamovým zařízením je záznam z kamer ukládán. V současné době je nejběžnější kamerový systém tvořen kamerami analogovými s digitálním záznamovým zařízením.

Digitální záznamové zařízení umožňuje nejen kvalitní záznam z vybraných kamer, ale také vzdálené sledování a přehrávání záznamu přes internet na PC, nebo chytrých mobilních telefonech a tabletech. Kamerový systém je skvělý doplněk zabezpečovacího systému, oba systémy se dají navzájem propojit tak, aby byly oba hlídané a zajistili tak kvalitní zabezpečení objektu.

HD-SDI

HD-SDI je nový standart v CCTV technice. Jedná se o systém zpracování a přenosu video signálu ve vysokém rozlišení FULL HD (1920 x 1080) a to pomocí běžného koaxiálního kabelu. Výhodou je díky relativní jednoduchosti systému vysoká spolehlivost na rozdíl od IP kamer, kde byl kvalitní obraz závyslí na mnoha dalších prvcích a to především dobře provedené síti.
HD-SDI kamery jsou kamery s vysokým rozlišením (1920x1080) a digitálním výstupem propojené klasickým BNC konektorem. Digitální HD-SDI videosignál se přenáší po standardním koaxiálním kabelu (s impedancí 75 ohm). Jednou z výhod HD-SDI kamer oproti megapixelovým IP kamerám je vysoké - nekomrimované Full HD rozlišení 1080p/720p při plném snímkování (25fps/50fps). Další zásadní výhodou je propojení s HD-SDI rekordérem při použití běžných BNC konektorů a standardních koaxiálních kabelů kde se naskýtá možnost využít stávajícího koaxiálního vedení.

Pokud Vám nevyhovuje Váš stavající kamerový systém, je velice jednoduché jej povýšit na standard HD-SDI bez nutnosti měnit kabeláž!

Kontakt

FOG Art s.r.o.

info@fogart.cz

Klobásova 51/6
Brno-Starý Lískovec
625 00

+420 720 200 100

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode